Разлика помеѓу преработките на „Очилна мечка“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 7 бајти ,  пред 12 години
с
ситно
с (шаблон)
с (ситно)
| image_caption = Очилна мечка во зоолошката градина во [[Осака]]
| image_width = 250px
| regnum = [[ЖивотниAnimal]]ia
| phylum = [[ХордатиChordate|Chordata]]
| classis = [[ЦицачиMammal]]ia
| ordo = [[Carnivora]]
| familia = [[Ursidae]]
1.224

уредувања

Прегледник