Корисник:Vekip8

Од Википедија — слободната енциклопедија
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
fr-5Cet utilisateur parle français à un niveau professionnel.
en-4 This user speaks English at a near-native level.
pl-1 Ten użytkownik posługuje się językiem polskim na poziomie podstawowym.
sh-2 Корисник средње говори српскохрватски.
Korisnik osrednje govori hrvatskosrpski.


Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте ја Предлошка:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
ВикиПроект Квалитетни статии Овој корисник е член на ВикиПроектот Квалитетни статии.


Овој корисник е член на македонската википедија од 28 октомври 2008.
Корисникот е биолог.
Овој корисник слуша СКА.
Овој корисник е енолог.
Корисникот се релаксира играјќи пикадо.

Придонеси (135)[уреди | уреди извор]Дополнувања (2)[уреди | уреди извор]

Пластид, Мечка

Шаблони[уреди | уреди извор]

Шаблон:Мечки, Шаблон:Кафеава мечка, Шаблон:Нилски коњ, Шаблон:Крокодил, Шаблон:Непарнокопитни, Шаблон:Црн носорог, Шаблон:Пантери, Шаблон:Леопард, Шаблон:Префектури на регионите во Франција, Шаблон:Тигар

Награди =D[уреди | уреди извор]

Рашо ти праќа една мала
тигарска награда
Барнстар за мечки ;)
Мислам дека заслужуваш едно признание за сите статии со мечките. Ова е и мотивација за да ги потполниш сите останати статии. Браво и продолжи со добрата работа :) Brainmachinewtf? 19:39, 17 ноември 2008 (UTC)


Сајбермедал: Црна мечка со златна круна
Здраво Векипејт,
Ти ја доделувам оваа награда за темелноста и квалитетот во пишувањето на статиите за мечките.
Поздрав и само напред! --Црноризец (разговор) 11:02, 30 ноември 2008 (UTC)