Разлика помеѓу преработките на „Долно Косоврасти“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 2 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-општина={{грбови| +општина={{општинскигрб|)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-општина={{грбови| +општина={{општинскигрб|))
| опис= Селото Долно Косоврасти и реката [[Радика]]
| име= Долно Косоврасти
| општина={{грбовиопштинскигрб|Општина Дебар}}
| популација= 813
| година= 2002

Прегледник