12 април (родени): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 120 бајти ,  пред 6 години
дополнување
[проверена преработка][проверена преработка]
(дополнување)
(дополнување)
|valign="top" align="right"|[[1986]] 
|[[Блерим Џемаили]] — швајцарски фудбалер со македонско потекло.
|-
 
|valign="top" align="right"|[[1987]] 
|[[Луиз Адријано]] — бразилски фудбалер.
|}
<noinclude>

Прегледник