Разлика помеѓу преработките на „Аденозин трифосфат“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 61 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q80863 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://www.emc.maricopa.edu/faculty/farabee/BIOBK/BioBookATP.html Биокнига: АТФ и биолошката енергија]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Биохемија]]

Прегледник