Валон Бехрами: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 100 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Infobox football biography 3 | playername = {{flagicon|Швајцарија}} Валон Бехрами | image = Пода...)
 
Нема опис на уредувањето
| currentclub = {{Fb team HSV}}
| clubnumber = 21
| agent = {{flagicon|Швајцарија}} [[Алесандро Белтрами]]
| position = [[Среден ред (фудбал)|среден ред]]
| youthyears1 = | youthclubs1 = {{Fb team Stabio}}

Прегледник