Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Политика на Иран“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
*[[Политички партии на Иран|Политички партии]]
*[[Надворешни односи на Иран|Надворешни односи]]
{{politicsboxend|country=IranИран|}}<noinclude>
 
[[Category:Политика]]
[[Category:Иран]]
[[Category:Административна поделба на Иран]]
</noinclude><noinclude>
[[Category:Шаблони за политики]]
 
</noinclude>

Прегледник