Разлика помеѓу преработките на „Фудбалска Асоцијација на Кипар“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
с (r2.6.4) (Бот Додава: sr:Фудбалски савез Кипра)
{{fb end}}
 
[[Категорија:УЕФАЕвропски фудбалски федерации|Кипар]]
[[Категорија:Фудбал во Кипар|Кипар]]
[[Категорија:ФудбалскиСпортски организации во федерации|Кипар]]
 
[[ar:اتحاد قبرص لكرة القدم]]

Прегледник