Прејди на содржината

Разговор за предлошка:UEFA associations

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

Би било добро да се додадат како засебна група оние кои постоеле во минатото како Источна Германија, Југославија, Советски Сојуз Filipmkd1 (разговор) 23:45, 3 август 2013 (CEST)[одговори]