Шаблон:Најголеми градови во Романија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Наводи

  1. „Population at 20 October 2011“ (романски). INSSE. 5 July 2013. конс. 5 July 2013.