Разлика помеѓу преработките на „Неврохирургија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 106 бајти ,  пред 5 месеци
Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
с (Правописна исправка, replaced: 'рбе → ’рбе, 'Рбе → ’Рбе)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.psihijatrija.eu/ Македонски портал за ментално здравје, неврологија и неврохирургија] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20201205044121/http://psihijatrija.eu/ |date=2020-12-05 }}
 
{{Медицина-специјалност-никулец}}
29.743

уредувања

Прегледник