Прејди на содржината

Ентре Риос (покраина): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: he:אנטרה ריוס
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: br:Entre Ríos)
с (Бот Додава: he:אנטרה ריוס)
[[eu:Entre Riosko probintzia]]
[[fr:Entre Ríos]]
[[he:אנטרה ריוס]]
[[id:Provinsi Entre Rios]]
[[it:Provincia di Entre Ríos]]
109.264

уредувања