Марулево (Горноџумајско): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
|subdivision_name1 =[[Благоевградска област|Благоевградска]]
|subdivision_type2 =[[Општини во Бугарија|Општина]]
|subdivision_name2 =[[Општина Горна Џумаја|Горна Џумаја]]
|leader_title =
|leader_name =

Прегледник