Панкреас: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Ендокрин систем}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Панкреас| ]]
[[Категорија:Егзокрини жлезди]]

Прегледник