Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам de:Wikimedia-Bewegung во de:Wikimedia
[[ch:Wikimedia Foundation]]
[[da:Wikimedia]]
[[de:Wikimedia-Bewegung]]
[[et:Wikimedia Foundation]]
[[el:Wikimedia]]

Прегледник