Разлика помеѓу преработките на „Јоргос Папандреу (помладиот)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2+) (Робот: Додава sl:Georgios Andreas Papandreou
с (r2.7.3rc2) (Робот: Менува pl:Jorgos Papandreu)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава sl:Georgios Andreas Papandreou)
[[ru:Папандреу, Георгиос (младший)]]
[[sk:Jeorjos Papandreu (mladší)]]
[[sl:Georgios Andreas Papandreou]]
[[sr:Јоргос Папандреу (млађи)]]
[[sh:Georgios Papandreou Mlađi]]
126.981

уредување

Прегледник