Прејди на содржината

Медицина: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
r2.5.5) (Бот Додава: gd:Eòlas-leighis
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Менува: iu:ᑖᒃᑎ)
с (r2.5.5) (Бот Додава: gd:Eòlas-leighis)
[[ga:Míochaine]]
[[gv:Lheeys]]
[[gd:Eòlas-leighis]]
[[gl:Medicina]]
[[ko:의학]]
43.100

уредувања