Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени на 2 јуни“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
 
[[az:Kateqoriya:2 iyunda doğulanlar]]
[[be:Катэгорыя:Нарадзіліся 2 чэрвеня]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся 2 чэрвеня]]
[[bg:Категория:Родени на 2 юни]]
[[it:Categoria:Nati il 2 giugno]]
[[ru:Категория:Родившиеся 2 июня]]
[[uk:Категорія:Народились 2 червня]]
86.434

уредувања

Прегледник