Адам Смит: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 50 бајти ,  пред 12 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: be:Адам Сміт, hy:Ադամ Սմիթ)
[[az:Adam Smit]]
[[bat-smg:Adams Smits]]
[[be:Адам Сміт]]
[[bg:Адам Смит]]
[[bn:অ্যাডাম স্মিথ]]
[[hr:Adam Smith]]
[[hu:Adam Smith]]
[[hy:Ադամ Սմիթ]]
[[id:Adam Smith]]
[[io:Adam Smith]]
10.025

уредувања

Прегледник