Бранислав Ивановиќ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона (2)
с (→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Commons category| → {{рв|)
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона (2))
| years5 = 2008– 2016 | clubs5 = [[Челзи]] | caps5 = 261 | goals5 = 22
| years6 = 2017– | clubs6 = [[ФК Зенит Санк Петерсбург|ФК Зенит]] | caps6 = 67 | goals6 = 4
| nationalyears1 = 2003–2007 | nationalteam1 = {{flagiconзнамеикона|СЦГ}}[[Фудбалска репрезентација на Србија до 21 година|Србија 21]] | nationalcaps1 = 38 | nationalgoals1 = 4
| nationalyears2 = 2005– | nationalteam2 = {{flagiconзнамеикона|Србија}}[[Фудбалска репрезентација на Србија|Србија]] | nationalcaps2 =105 | nationalgoals2 = 13
| pcupdate = 23:00, 16 June 2012 (UTC)
| ntupdate = 22:00, 15 June 2012 (UTC)

Прегледник