Галоромански јазици: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 25 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q500394 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Галоромански јазици| ]]
[[Категорија:Романски јазици]]

Прегледник