Разлика помеѓу преработките на „ФК Металург Скопје“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
с
сезона = [[Прва фудбалска лига на Македонија 2013/2014|2013/2014]] |
позиција = 3<small>ти</small> |
шема_лр1=|шема_т1=_whitethinlines|шема_др1=|
леварака1=008000|тело1=008000|деснарака1=008000|шорцеви1=008000|чорапи1=008000|
шема_лр2=_shouldersonwhite|шема_т2=_shouldersonwhite|шема_др2=_shouldersonwhite|
леварака2=008000FFFFFF|тело2=008000FFFFFF|деснарака2=008000FFFFFF|шорцеви2=FFFFFF|чорапи2=FFFFFF|
}}
 

Прегледник