Разлика помеѓу преработките на „Морено Мозер“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 78 бајти ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
:Трофео Лаигвелја (2012)
:Страде Бјанке (2013)
| updated = 1624 јануариоктомври 2014
}}
 
{{Возачи во Канондале}}
 
{{Лични податоци
{{Persondata
| NAME = Мозер, Морено
| ALTERNATIVE NAMES =
| SHORT DESCRIPTION = [[друмски велосипедист]]
| DATE OF BIRTH = 25.12. декември 1990
| PLACE OF BIRTH = Тренто, Италија
| DATE OF DEATH =
| PLACE OF DEATH =
}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Мозер, Морено}}

Прегледник