Разлика помеѓу преработките на „Европска асоцијација за слободна трговија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
fixing dead links
с (Bot: Migrating 49 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q166546 (translate me))
с (fixing dead links)
 
* [http://www.efta.int Официјален веб-сајт на ЕСТА]
* [http://web.archive.org/20030713125729/secretariat.efta.int/Web/EFTAAtAGlance/history/ Историјата на ЕСТА во детали]
* [http://www.europakommisjonen.no Делегацијата на Европската Комисија во Норвешка и Исланд]
 

Прегледник