Разлика помеѓу преработките на „Корисник:Ca7apult“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 93 бајти ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
<center><big>'''[http://tools.wmflabs.org/xtools/pcount/index.php?name=Vasil1234&lang=mk&wiki=wikipedia ПРИДОНЕСИ]'''
</div>
| {{click|image=Orange-box.png|link=httpshttp://mk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BAКорисник:Vasil1234/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%B8Кориснички_кутии}}
 
<div style="background:black;blue; color:white; filter:alpha(opacity=70); -moz-opacity: 0.70; opacity: 0.70; font-family:Trebuchet MS, sans-serif; padding:1em">

Прегледник