Разлика помеѓу преработките на „Јаника Балаж“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 27 бајти ,  пред 6 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.janikinitamburasi.com/ Обожавателски клуб на Јаника Балаж] {{sr}} {{en}}
* [http://www.eurotok.com/legende/janika_balaz/janika_balaz.htm Јаника Балаж] на „Еуроток“] {{sr}}
* [http://www.nin.co.rs/2003-03/20/27918.html Напис за Јаника Балаж] во НИН] {{sr}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Балаж, Јаникa}}

Прегледник