Бермудски Триаголник: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава simple:Bermuda triangle
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава mn:Бермудын гурвалжин)
с (r2.7.3) (Робот: Додава simple:Bermuda triangle)
[[ru:Бермудский треугольник]]
[[sq:Trekëndëshi i Bermudës]]
[[simple:Bermuda triangle]]
[[sk:Bermudský trojuholník]]
[[sl:Bermudski trikotnik]]
3.109

уредувања

Прегледник