Разговор:Бермудски Триаголник

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Koj e ovoj Ljubica shto izbrishal dobar del od ovaa statija??!! I plus toa vmetnal povekje pechatni greshiki od koklu gi ima baba mi godini! Predlozhuvam vrakjanje na poraneshnata statija molam.--Johan1298 12:08, 8 ноември 2007 (UTC)

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Податотека наместо Image, вики клучни зборови на македонски.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 12:10, 25 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.