Прејди на содржината

Џовани Бокачо: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува ru:Боккаччо, Джованни
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ru:Боккаччо, Джованни)
[[pt:Giovanni Boccaccio]]
[[ro:Giovanni Boccaccio]]
[[ru:Джованни Боккаччо, Джованни]]
[[sq:Giovanni Boccaccio]]
[[scn:Giuvanni Boccacciu]]
127.228

уредувања