Адам Смит: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: yi:אדם סמיט
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: yi:אדם סמיט)
[[zh-classical:斯密亞丹]]
[[war:Adam Smith]]
[[yi:אדם סמיט]]
[[yo:Adam Smith]]
[[zh-yue:亞當史密夫]]
86.434

уредувања

Прегледник