Панкреас: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: cy:Pancreas
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ne:अग्न्याशय)
с (Бот Додава: cy:Pancreas)
[[ca:Pàncrees]]
[[cs:Slinivka břišní]]
[[cy:Pancreas]]
[[da:Bugspytkirtlen]]
[[de:Bauchspeicheldrüse]]
5.665

уредувања

Прегледник