Корисник:Дарвел

Од Википедија — слободната енциклопедија

Статии кои сум ги напишал[уреди | уреди извор]

Арсенал[уреди | уреди извор]

Разно[уреди | уреди извор]
Моментален состав[уреди | уреди извор]

Разно[уреди | уреди извор]

Википедија:Вавилон
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en This user is a native speaker of English.
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте ја Предлошка:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
sr-2Овај корисник осредње говори српски језик.
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте ја Предлошка:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици