Прејди на содржината

Придонеси на корисникот Виктор Јованоски

Корисник со 8.360 уредувања. Сметката е создадена на 18 јануари 2007.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

12 јануари 2022

11 јануари 2022

7 јануари 2021

3 ноември 2020

16 јули 2020

6 јули 2020

31 мај 2020

18 мај 2020

6 март 2020

13 декември 2018

5 септември 2018

31 август 2018

26 август 2018

27 октомври 2017

31 јули 2017

19 јули 2017

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).