Разлика помеѓу преработките на „Портал:Англија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 73 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q12816963
с (Бот Додава: tr:Portal:İngiltere)
с (Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q12816963)
[[Категорија:Англија|*]]
[[Категорија:Европски портали|Англија]]
 
[[en:Portal:England]]
[[es:Portal:Inglaterra]]
[[tr:Portal:İngiltere]]

Прегледник