Панкреас: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 25 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ckb:پەنکریاس
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава ps:پانکراس)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ckb:پەنکریاس)
[[sl:Trebušna slinavka]]
[[so:Ganac]]
[[ckb:پەنکریاس]]
[[sr:Гуштерача]]
[[fi:Haima]]
1.364

уредувања

Прегледник