Вештачки јазик: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 162 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Робот: Додава et:Tehiskeel)
Нема опис на уредувањето
{{Видови јазици}}
 
[[Категорија:Вештачки јазици| *]]
[[Категорија:Интерлингвистика]]
[[Категорија:Лингвистика]]
[[Категорија:Зборообразување]]
 
{{Link FA|nl}}

Прегледник