Жан-Жак Русо: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 32 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ky:Жан-Жак Руссо
с (r2.7.1) (Робот: Додава gd:Jean-Jacques Rousseau)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ky:Жан-Жак Руссо)
[[sw:Jean-Jacques Rousseau]]
[[ku:Jean-Jacques Rousseau]]
[[ky:Жан-Жак Руссо]]
[[mrj:Руссо, Жан-Жак]]
[[la:Ioannes-Iacobus Rousseau]]
127.132

уредувања

Прегледник