Албански јазик: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 34 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ckb:زمانی ئەلبانی
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава dsb:Albanšćina)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ckb:زمانی ئەلبانی)
[[sk:Albánčina]]
[[sl:Albanščina]]
[[ckb:زمانی ئەلبانی]]
[[sr:Албански језик]]
[[sh:Albanski jezik]]
127.180

уредувања

Прегледник