Вебер (единица): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: simple:Weber (unit)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: en:Weber (unit))
с (r2.7.1) (Бот Додава: simple:Weber (unit))
[[be:Вебер, адзінка вымярэння]]
[[be-x-old:Вэбэр (адзінка вымярэньня)]]
[[bs:Veber]]
[[bg:Вебер (единица)]]
[[bs:Veber]]
[[ca:Weber (unitat)]]
[[cs:Weber (jednotka)]]
[[ro:Weber (unitate)]]
[[ru:Вебер (единица измерения)]]
[[simple:Weber (unit)]]
[[sk:Weber (jednotka)]]
[[sl:Weber (enota)]]
9.281

уредување

Прегледник