Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Вулкани“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: bo:Category:མེ་རི།
с
с (r2.7.1) (Бот Додава: bo:Category:མེ་རི།)
[[be-x-old:Катэгорыя:Вульканы]]
[[bar:Kategorie:Vulkan]]
[[bo:Category:མེ་རི།]]
[[bs:Kategorija:Vulkani]]
[[br:Rummad:Menezioù-tan]]
[[wa:Categoreye:Volcans]]
[[yi:קאַטעגאָריע:וואולקאנען]]
[[zh-yue:分類Category:火山]]
[[zh:Category:火山]]
34.422

уредувања

Прегледник