Панкреас: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.3) (Бот Додава: sah:Ноор
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: br:Ilgreiz)
с (r2.6.3) (Бот Додава: sah:Ноор)
[[qu:Suyk'upin]]
[[ru:Поджелудочная железа]]
[[sah:Ноор]]
[[sq:Pankreasi]]
[[scn:Pancreas]]
5.830

уредувања

Прегледник