Дундгови (покраина): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: sr:Дундгови
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: tl:Dundgovi Province)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sr:Дундгови)
[[ro:Dund-Gobi-Aimag]]
[[ru:Дундговь]]
[[sr:Дундгови]]
[[fi:Dundgovi]]
[[sv:Dundgobi]]
34.422

уредувања

Прегледник