Храм на Христос Спасителот: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: be:Храм Хрыста Збавіцеля
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Храм Хрыста Збавіцеля)
 
[[af:Katedraal van Christus die Verlosser]]
[[be:Храм Хрыста Збавіцеля]]
[[bg:Христос Спасител (Москва)]]
[[ca:Catedral del Crist Salvador]]
86.434

уредувања

Прегледник