Разлика помеѓу преработките на „ФК Металург Скопје“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
капацитет = 3.000 |
лига = [[Прва Македонска Лига (фудбал)|Прва македонска лига]] |
сезона = [[Втора фудбалска лига на Македонија 20072010/2008|2007/20082011]] |
позиција = 2-ри |
шема_лр1=|шема_т1=|шема_др1=|
леварака1=008000|тело1=008000|деснарака1=008000|шорцеви1=008000|чорапи1=008000|
Анонимен корисник

Прегледник