Список на соработници на Службата за државна безбедност

Од Википедија — слободната енциклопедија

Во табелата во продолжение се наведени лицата опфатени со процесот на лустрација како соработници на Службата за државна безбедност во СФРЈ.

Наводи[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]