Жупања: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 6 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Замена со македонско име на предлошка, replaced: {{flag| → {{знаме|
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: cite web → Наведена мрежна страница (5))
с (→‎top: Замена со македонско име на предлошка, replaced: {{flag| → {{знаме|)
<!-- Location ------------------>
|subdivision_type =Држава
|subdivision_name = {{flagзнаме|Croatia}}
| subdivision_type1 = [[Региони во Хрватска|Регион]]
| subdivision_name1 = [[Посавина]]

Прегледник