Жупања: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 12 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{commons category| → {{рв|
с (→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место)
с (→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{commons category| → {{рв|)
 
==Надворешни врски==
{{commons categoryрв|Županja}}
* [www.zupanja.hr Службено мрежно место] (хрватски)
 

Прегледник