Разлика помеѓу преработките на „Либјахово“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 2 бајти ,  пред 11 месец
с
Правописна исправка, replaced: Општествени институции → Општествени установи, Економија → Стопанство using AWB
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Илинден (Пиринско) на Либјахово презапишувајќи врз пренасочување)
с (Правописна исправка, replaced: Општествени институции → Општествени установи, Економија → Стопанство using AWB)
== Историja ==
 
== ЕкономијаСтопанство ==
 
== Демографија ==
 
== Општествени институцииустанови ==
 
== Администрација и политика ==

Прегледник