Разлика помеѓу преработките на „Џовани Пјерлуиџи де Палестрина“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
с
 
{{Нормативна контрола}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Палестрина де, Џовани ПерлуиџиПјерлуиџи}}
[[Категорија:Италијански композитори]]
[[Категорија:Ренесансни композитори]]

Прегледник