Прејди на содржината

Оркниски Острови: Разлика помеѓу преработките

Одземени 16 бајти ,  пред 7 години
с
Removing Link GA template (handled by wikidata)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Removing Link GA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Светско наследство во Шкотска]]
[[Категорија:Управни области во Шкотска]]
 
{{Link GA|no}}
15.694

уредувања